وبلاگ

چگونه در استوری اینستاگرام سوال بپرسیم؟

 

چگونه در استوری اینستاگرام سوال بپرسیم؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام در حدود چند ماه گذشته قابلیتی جدید به نرم افزار خود افزود که توانست نظر بسیاری از کاربران این اپ را به خود جلب کند این قابلیت چیزی نبود جز امکان گذاشتن نظر سنجی در بخش استوری این اپ .اکنون مدت زمان زیادی از عرضه این اپ نمی گذرد که شبکه اجتماعی اینستاگرام خدمات این قابلیت را توسعه داده و به نحوی این امکان متنوع تر شده است .
به این صورت که از این پس کاربران این اپ قادرند در بخش استوری اینستاگرام خود از مخاطبان یا به عبارت بهتر فالور های خود سوال بپرسند .
شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌گوید ارائه این خدمات راهی تازه و نو برای شروع و یا ایجاد تعامل در بین کاربران با استفاده از بخش استوری این اپ در شرایطی است که فرد عکس یا ویدئویی برای اشتراک گذاری در اختیار ندارد. این قابلیت جدید امکانی خلاقانه و نو برای به اشتراک گذاری ایده‌های جذاب و سرگرم کننده را به کاربران عرضه می نماید.

توجه کنید که این امکان جدید در قسمت برچسب‌ها یا استیکرها در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد . به این صورت که کاربر پس از لمس بخش ذکر شده قادر است که در بخش مربوطه هر مطلب و‌پیامی را که تمایل دارد تایپ نماید تا بدین صورت می‌تواند مطلبی را تایپ کند که نشانه آمادگی وی برای دریافت سوالات کاربران است. به عنوان مثال فرد می‌تواند بنویسد در ایستگاه اتوبوس منتظر اتوبوس هستم. از من یک سوال بپرس!

از این قسمت

به علاوه این یک امکان بسیار جالب است که دنبال کنندگان هر کاربر می‌توانند به این سوالات پاسخ داده و هم چنین کاربر مورد نظر نیز پاسخ داده شده مشاهده نماید .البته دقت کنید که این ‌پاسخ ها گاه در قسمت دایرکت این اپ و گاه در قسمت لیست ایتوری ها در اختیار شما قرار می گیرند.

 

فالوور فیک اینستاگرام | لایک اینستاگرام

آموزش طراحی سایت با e-cds

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن