یک رکورد خارق‌العاده

۲۳ دی ۱۳۹۶ طراحی

این رشد سرسام‌آور که اغلب کارشناسان آن را مدیون توسعه گسترده به همراهزارهای آسیایی مخصوصا در چین، هند و اندونزی می‌دانند ، در یک دهه اخیر به همراه رشدی بسیار سریع روبرو شده هست. البته که عمده به همراهر این رشد بزرگ به دوش چین بوده که هم اینک به همراهزارش ۲۴٫۵ میلیون دستگاه ظرفیت دارد و به همراهلاتر از به همراهزار آمریکای شمالی و به همراهزار اروپا نقطه کانونی تحولات صنعت خودرو هست.

گروه طراحی| به همراه اعلام آمارهای رسمی از سوی خودروسازان ، فروش اتومبیل در سال ۲۰۱۷ به طور رسمی از ۷۹٫۵ دستگاه گذشت تا رکورد جدیدی در زمینه تولید اتومبیل در یک سال به ثبت رسد. طبق اعلام وب‌سایت هستاتیستا در ۱۲ ماهه سال ۲۰۱۷ کل تولید صنعت خودرو در جهان به بیش از ۷۹ میلیون و ۵۶۰ هزار دستگاه رسیده هست. این آمار به معنی رشد گسترده صنعت خودرو در ۲ دهه اخیر هست که به همراه بیش از ۲۰۰ درصد افزایش از حدود ۳۹٫۲ میلیون دستگاه در ابتدای دهه آخر قرن بیستم، به حدود ۸۰میلیون دستگاه در پایان سال ۲۰۱۷ رسیده هست.

یک رکورد خارق‌العاده

به گزارش گروه طراحی، این رشد سرسام‌آور که اغلب کارشناسان آن را مدیون توسعه گسترده به همراهزارهای آسیایی مخصوصا در چین، هند و اندونزی می‌دانند ، در یک دهه اخیر به همراه رشدی بسیار سریع روبرو شده هست. البته که عمده به همراهر این رشد بزرگ به دوش چین بوده که هم اینک به همراهزارش ۲۴٫۵ میلیون دستگاه ظرفیت دارد و به همراهلاتر از به همراهزار آمریکای شمالی و به همراهزار اروپا نقطه کانونی تحولات صنعت خودرو هست. همین عامل نیز کمک کرده تا تولید خودرو از حدود ۵۴ میلیون دستگاه در ابتدای قرن بیست و یکم به بیش از ۷۹٫۵ میلیون دستگاه در انتهای سال ۲۰۱۷ افزایش یابد.

یک رکورد خارق‌العاده

به همراه توجه به اینکه جنرال موتورز، تویوتا و فولکس واگن بیشترین سرمایه گذاری را در حوزه توسعه به همراهزارها انجام داده‌اند تبعا بیشترین منفعت را از ناحیه رشد به همراهزار چین و سایر به همراهزارهای به این شرکت‌ها متعلق هست، در عین حال به تبع ظهور و بروز توسعه اقتصادی در برخی اقتصادهای کوچک، پیش‌بینی می‌شود به همراهزار خودرو به همراهزهم در حال اوجگیری خواهد بود. در عین حال گفته می‌شود میزان رشد تولید در به همراهزارهای بزرگ به نقطه اشبه همراهع رسیده هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم