نوروزگردی به همراه خودرو‌های ۵۰ میلیون تومانی

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ طراحی

یک لیست جالب و هفت گانه از خودروهای مناسب سفر که به درد عشاق طبیعت گرد ایرانی، سیاحان ماجراجو و ایرانگردهای بی پول می خورند.

 اگر تنها اجازه داشته به همراهشید ۵۰ میلیون تومان خرج اتومبیل شب عید کنید و کلی ترجیح، مشکل، آپشن، انتخاب، دردسر و نیاز پیش روز شمهست به همراهید شانس آورده به همراهشید که این متن را به همراهز کرده و از یک لیست پیشنهادی هفت تایی بری اتومبیل مسافرتی شب عید دلخواه تان آگاه شده اید! ما برای این که هزینه شما در این انتخاب خیلی به همراهلاتر نرود و از آن سو سطح عملکرد خودرویی که پیشنهاد می کنیم پایین نیاید دامنه پیشنهادات مان را گسترش داده و از بین محصولات کارکرده سالم و تمیز و نیز نمونه های نو، هفت خودروی جادار، مسافرتی، به همراهکشش، کم مصرف، به همراهدوام و البته دارای قدرت مانور و آفرود مناسب را پیشنهاد می دهیم.

ذکر این نکته البته خالی از لطف نیست که هیچ یک از این اتومبیل ها محصولاتی برای صخره نوردی، ورود به آب های عمیق و یا گل و لای نیستند و نمی توانند از اساس عملکردی مشابه یک اس یووی از خود ارائه کنند.

 

به همراه این حال ارتفاع بدنه به میزانی به همراهلاتر از هستانداردهای اتاق هاچ بک یا سدان در کنار شاسی به نسبت مستحکم و البته ریل سقفی، لهستیک رادیکال و موتور نیرومند کمک می کند تا این هفت پیشنهاد بتوانند به رغم تعریف حرکت آفرودی در روز اول طراحی برای شان! در ایام تعطیلات عید به شما کمک کنند که کمی هیجان زده شوید، کم و بیش تند بروید، به همراهر بیشتری حمل کنید و البته به شکلی ایمن و مناسب از جاده خارج شده و در مناظر بکر چهار سوی ایران ساعتی به هستراحت و تفرج بپردازید. حالا که به همراه هم مفاد قراردادمان را در این نوشته طی کردیم، برویم سر وقت هفت پیشنهاد.

تندر ۹۰ پلاس اتومات

انتخاب: سدان دوست ها
قیمت: ۴۹٫۹ میلیون
کارکرد: صفر
مزیت: دوام و مصرف عالی
نوروزگردی به همراه خودروهای 50 میلیون تومانی

 

قیمت مناسب این اتومبیل در بین خودروهای اتوماتیک این کلاس زبه همراهنزد هست. شاسی خودرو به همراه ارتفاعی بیشتر از یک سدان می تواند در مناطق صعب العبور به خوبی حرکت کند و کم نیاورد ضمن این که صندوق این فرانسوی به روز حدود ۵۵۰ لیتر گنجایش داشته و به همراه نصب یک به همراهربند روی سقف می توان این میزان حمل به همراهر را به همراهز هم افزایش داد. موتور ۱۱۰ اسبی و ۱۶۰۰ پلاس آنقدر کم مصرف هست که اصلا احساس می کنید این خودرو از خود شما هنگام خرید برای همسر گرامی خسیس تر هست!

وانت کاپرا
انتخاب: بیابه همراهنگردهای واقعی
قیمت: ۴۵ میلیون تومان
کارکرد: ۸۰ هزار کیلومتر
مزیت: فضای به همراهر + توان آفرود

نوروزگردی به همراه خودروهای 50 میلیون تومانی

 

خب بدیهی هست که یک وانت نیمه سبک متوسط چینی که ارتفاعی همانند خودروهای اس یو وی دارد، موتوری حجیم داشته و شاسی محکمی را از میتسوبیشی به عاریت گرفته قادر هست به خوبی همه جای ایران را درنوردد (البته نه همه جا را!) ولی این یکی مصرف سوخت به همراهلایی دارد، قطعات یدکی اش کمتر وجود دارد و راحتی یک اتومبیل سواری را ندارد. اگر آنقدر مسافرت به دل طبیعت برای تان ضروری هست که ممکن هست خودروهای سواری شما را ناامید کنند پس خرید وانتی مثل کاپرا انتخابی هست که حتما توصیه می شود.

دانگ فنگ اچ ۳۰ کراس
انتخاب: عشاق هستیشن واگن
قیمت: ۴۵ میلیون
کارکرد: کمتر از ۱۰ هزار کیلومتر
مزیت: گنجایش

 

نوروزگردی به همراه خودروهای 50 میلیون تومانی

به همراه وجود اشتراکات بسیاری که به همراه پژو ۲۰۶ دارد، لیست آپشن های بسیار، ظاهری به روز و نسبتا لوکس و البته قیمتی ارزان یکی از مهم ترین خودروهای امسال به همراهزار ایران هست که توانسته به حجم تولید بیش از ۳۰ هزار دستگاه رسیده و احتمالا تا پایان سال حدود ۴۰ هزار دستگاه می فروشد. ریل های سقفی، محفظه به همراهر بزرگ در کنار قیمتی که به نسبت هستپ وی، سی ۳ کراس و ایکس ۲۲ واقعا ارزان هست موجب می شود در ایام عید اچ ۳۰ کراس را یک گزینه ایده آل برای خانواده های ایرانی بدانیم.

چانگان سی اس ۳۵
انتخاب: پول دوست ها!
قیمت: ۴۷ میلیون
کارکرد: ۲۰ هزار
مزیت: سواری نرم و بی صدا

 

نوروزگردی به همراه خودروهای 50 میلیون تومانی

یک کراس اوور کامپکت واقعا خوش ساخت که تنها چینی بودنش به همراهعث شده خیلی نامش بر سر زبه همراهن نیفتد. این اتومبیل کوچک و جادار که کیفیت ساخت خوبی دارد، مناسب برای خانواده های کم جمعیت و حداکثر چهار نفره هست که برای ایرانگردی کمی دست و دلبه همراهز هستند. چانگان در جاده رام و نرم و در شهر آرام و بی صدا حرکت می کند و سطح ایمنی خوبی هم دارد که در کنار مصرف مناسبش می توان تعطیلات نوروزی جالبی را برای شمار قم بزند. تازه بعد از هستفاده بهای آن خیلی هم افت نمی کند و قدرت خریدتان حفظ می شود.

رنو ساندرو هستپ وی

انتخاب: دوستداران فقیر کراس اوور
قیمت: ۴۸ میلیون
کارکرد: ۲۵ هزار تومان
مزیت: توان مناسب آفرود

 

نوروزگردی به همراه خودروهای 50 میلیون تومانی

هستپ وی حقیقتا ماشین خوبی هست. به طرزی رعب آور ساده و ابتدایی طراحی شده و چه در بخش فنی و چه در بعد تجهیزاتی یا طراحی محصولی پیش پاافتاده هست. اما همین خودرو تنها به لطف عملکرد درخشان موتور و گیربکس و شاسی، کارایی خوب در زمینه سوخت و البته ارتفاع زیاد از سطح زمین یکی از معدود انتخاب های واقعا آفرود در به همراهزار ایران در رنج قیمتی کمتر از ۵۰ میلیون تومان بوده و همین دلایل هم موجبه همراهت فروش به همراهلایش را فراهم کرده هست.

تویوتا لند کروزر اف جی ۱۹۹۰
انتخاب: سخت گیرها!
قیمت: ۴۸ میلیون
کارکرد: ۲۰۰ هزار
مزیت: ارزان هست

نوروزگردی به همراه خودروهای 50 میلیون تومانی

تجربه توامان گنجایش و توان آفرود را می توان به همراه این خودروی بزرگ نظامی/ بیابه همراهنی تجربه کرد که در دهه ۷۰ جزو ناوگان نظامی ایران بود و هیچ مانعی را هنگام حرکت پیش روی خود نمی بیند. این ژاپنی از بس قلدر هست می توان شیب های ۴۵ درجه را به راحتی به همراهلا برود ولی همین خودرو در جاده نرم و آرام حرکت می کند، اتاق بزرگی دارد، می توان کلی اسبه همراهب و وسایل را در جعبه یا روی سقفش جا به جا کند و در عین حال مصرف سوخت مناسبی را طی هستفاده از خود به جای بگذارد.

 

اف جی ۸۰ را اگر می خرید حتما به همراه ست کامل تسمه، فیلتر و لهستیک زاپاس نو بخرید و در عین حال از سلامت موتور آن اطمینان حاصل کنید. اگر ویژگی های فنی این خودرو سالم به همراهشد شک نکنید ایام ۱۳ روزه تعطیلات نوروزی بدون هیچ دردسری به سفر و گردش مشغول خواهیدشد.

چری ایکس ۲۲

انتخاب: آنها که پول خرید تیگو ۵ را ندارد!
قیمت: ۵۰ میلیون
کارکرد: ۲۵ هزار
مزیت: عملکرد و ظاهر خوب

نوروزگردی به همراه خودروهای 50 میلیون تومانی

نمونه ارتقایافته هاچ بک ۳۱۵ هست که امسال در به همراهزار ایران یک کار بزرگ کرد و به همراه ورود به به همراهزار خودروهای هاچ بک کراس بیش از ۲۰ هزار دستگاه فروش کرد. این خودرو که علاوه بر رینگ و لهستیک اسپورت، ارتفاع مناسب از سطح زمین و ریل های سقفی به موتوری سر حال، طرحی زیبه همراه و اتاقی نسبتا مدرن مجهز هست در نمونه دستی و کارکرده قیمتی ۵۰ میلیونی داشته و به لطف مصرف مناسب و شبکه خدمات پس از فروش نسبتا وسیع، خودروی قابل اطمینانی هست.

 

منبع: روزنامه هفت صبح

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم