نمی‌خواهم به فوتبه همراهل ایران برگردم

۲۳ آذر ۱۳۹۶ طراحی

به همراهزیکن سابق تیم ملی فوتبه همراهل ایران می‌گوید در حال حاضر که تیم ملی خوهستار اجرایی شدن برنامه‌های آماده‌سازی خود هست زمان تعامل به همراه به همراهشگاه‌ههست.

به همراهزیکن سابق تیم ملی فوتبه همراهل ایران می‌گوید در حال حاضر که تیم ملی خوهستار اجرایی شدن برنامه‌های آماده‌سازی خود هست زمان تعامل به همراه به همراهشگاه‌ههست.

 

مهدوی‌کیا: نمی‌خواهم به فوتبه همراهل ایران برگردم 
مهدی مهدوی‌کیا  دربه همراهره‌ی وضعیت این روزهای تیم ملی و همین طور قرعه‌کشی جام جهانی و البته صحبت‌هایی که کارلوس کی‌روش پیرامون برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی مطرح کرده بود به صحبت پرداخت. او بر این به همراهور هست که در حال حاضر که اختلافی ایجاد نشده، بهتر هست به همراهشگاه‌ها به همراه تیم ملی جلسه‌ای برگزار کرده تا به یک تعامل مناسب برسند.

در ادامه گفت‌وگو به همراه مهدی مهدوی‌کیا را می‌خوانید.

ابتدا دربه همراهره حضور ایران در گروه B جام جهانی و هم‌گروه شدن به همراه مراکش، اسپانیا و پرتغال صحبت کنید.
واقعیت این هست که ما در گروه بسیار سختی قرار گرفته‌ایم. پرتغال یکی از تیم‌های قدرتمند اروپهست و اسپانیا هم که همه به همراهزیکنانش طراز اول هستند. البته مراکش هم تیم قدرتمندی هست و تیم ملی برای رویارویی به همراه این تیم‌ها کار سختی پیش رو دارند اما قاعدتا به همراهزی کردن به همراه تیم‌های بزرگ تجربیات زیادی به فوتبه همراهل ایران می‌دهد.

خیلی‌ها بر این به همراهورند اگر در گروه ساده‌تری قرار می‌گرفتیم شانس صعود داشتیم اما حالا که اسپانیا و پرتغال در گروه ما هستند شاید شانس صعود نداشته به همراهشیم. چقدر این موضوع را قبول دارید؟
به همراهید نگاه واقع‌گرایانه‌ای داشته به همراهشیم و توقع‌مان به همراهلا نبه همراهشد. اسپانیا تیم بسیار قدرتمندی هست. پرتغال هم همین طور و قاعدتا به همراهزی کردن برابر این تیم‌ها کار ساده‌ای نیست. اما در فوتبه همراهل هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست و نمی‌توانیم از پیش به همراهزنده وارد زمین شویم.

به همراه توجه به برنامه کی‌روش برای در اختیار داشتن بیشتر به همراهزیکنان ملی‌پوش فکر می‌کنید چه تعاملاتی به همراهید بین فدراسیون و به همراهشگاه‌ها صورت بگیرد؟
الان تیم ملی در اولویت هست چرا که جام جهانی بزرگترین رویداد ورزشی هست اما به همراهید بپذیریم به همراهشگاه‌ها هم برای به همراهزیکن خود هزینه می‌کنند و می خواهند در کموقع نیاز از آنها هستفاده کنند. بنابراین در این شرایط بهترین راه یک تعامل واقعی میان به همراهشگاه‌ها و تیم ملی هست که به همراه کمک فدراسیون فوتبه همراهل به همراهید محقق شود.

پرسپولیس هم این روزها شرایط بسیار خوبی را در لیگ سپری می‌کند. وضعیت این تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟
واقعا شرایط این تیم خوب هست و تیم بسیار خوبی را می‌بینیم. به همراهید از کادر فنی، به همراهزیکنان و مدیریت به همراهشگاه به خاطر ایجاد چنین تیم و شرایطی تشکر و قدردانی کنیم.

گفته شده قرار هست به عضویت هیات مدیره پرسپولیس درآیید. آیا به همراه شما برای عضویت در هیات مدیره صحبت شده هست؟
تا به امروز که هیچ صحبتی به همراه من نشده خودم هم قصد ندارم به فوتبه همراهل ایران برگردم چرا که به همراه به همراهشگاه هامبورگ قرارداد دارم و به همراهید در آلمان بمانم.

مدتی هست صحبت‌های زیادی پیرامون فساد در فوتبه همراهل می‌شود. علی کریمی هم در این به همراهره مسائل زیادی را مطرح کرد. نظر شما دربه همراهره صحبت‌هایی که علی کریمی مطرح کرده چیست؟
سال‌ههست که دربه همراهره فساد در فوتبه همراهل صحبت می‌کنیم و هیچ وقت اتفاقی رخ نداده هست. اگر قرار هست به همراه این موارد مبه همراهرزه شود به همراهید گام‌های موثری برداشته شود. به همراه صحبت کاری حل نمی‌شود.

اگر بخواهید در یک کلام بگویید که ایران شانس صعود در گروهش را دارد یا خیر چه پاسخی می دهید؟
واقعا کار سختی هست اما اگر تلاش‌مان را انجام دهیم می‌توانیم به صعود امیدوار به همراهشیم.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم