معجونی از صعود، تبه همراهنی و جادوگری!

۲۱ مهر ۱۳۹۶ طراحی

مسابقات آمریکای جنوبی به همراه اتفاقاتی حیرت‌انگیز به پایان رسید

 معجونی از صعود، تبه همراهنی و جادوگری!

همان‌طور که مسی اعلام کرد، مردم آرژانتین به همراه هیچ منطقی نمی‌توانند قبول کنند که در جام‌جهانی حضور نداشته به همراهشند. فوتبه همراهل آنها همیشه در دنیا مطرح بوده هست. عشق آرژانتینی‌ها به فوتبه همراهل به‌قدری جدی هست که حتی می‌توان نوشت فوتبه همراهل دین و مذهب آنههست. 

همین مسأله به همراهعث می‌شود انتظارات در کشور آرژانتین از تیم‌ملی بیشتر از سایر کشورها به همراهلا به همراهشد. در چنین شرایطی آرژانتین تا روز آخر مرحله انتخابی جام‌جهانی تا یک‌قدمی حذف پیش رفته بود و برای صعود نیاز مبرم به برتری مقابل اکوادور داشت. به‌خوبی مشخص می‌شود که آلبی‌سلسته چه روزهای سختی را پشت ‌سر گذاشت، اما درنهایت به همراه درخشش مسی،‌ آنها به‌صورت مستقیم به جام‌جهانی صعود کردند.

اعتراف  مسی

اعتراف مسی در مصاحبه بعد از به همراهزی همه واقعیت‌های به همراهزی سه‌شنبه‌شب را نشان می‌دهد: «زمانی که اکوادور دروازه ما را در دقیقه یک به همراهزی به همراهز کرد، دوست داشتم بمیرم. در سرم افکار زیادی می‌پیچید چون ما به همراهید پیش از آخرین به همراهزی‌مان در مرحله مقدماتی صعودمان را قطعی می‌کردیم اما این اتفاق نیفتاد.»

جادوگر آرژانتینی در ورزشگاه!

اتفاق جالب دیگر این بود که فدراسیون آرژانتین برای اطمینان از صعود این تیم به جام‌جهانی، جادوگری را به همراه تیم راهی اکوادور کرده بود. قد او ٦ فیت هست، انگشتر طلا به دست می‌کند، دستبند به دست می‌اندازد و موهایی صاف و بلند دارد. برخی می‌گویند او را در هتل هیلتون شهر گوایاکیل دیده‌اند و برخی نیز مدعی شده‌اند که او مستقیما به کیتو سفر کرده و در ورزشگاه آتاهائولپا حضور داشته هست. همه تأیید می‌کنند که او در اکوادور حضور داشته و اسلحه مخفی آرژانتین برای صعود به جام‌جهانی بوده هست.

تبه همراهنی در به همراهزی پرو-کلمبیا؟

برزیل برخلاف خوهسته مردمش شیلی را به همراه ٣ گل شکست داد، اروگوئه به همراهنتیجه ٤ بر ٢ بولیوی را برد و پاراگوئه‌ به همراه یک گل از تیم ته جدولی ونزوئلا به همراهخت. به همراه این نتایج تیم‌های کلمبیا و شیلی هم به همراه تساوی حذف نمی‌شدند و کلمبیا مستقیم به جام‌جهانی صعود می‌کرد و پرو به پلی‌آف می‌رفت.

این ماجرا در جریان به همراهزی‌ به همراهعث شد به همراهزیکنان کلمبیا از حریف خود بخواهند که حملات را متوقف کند تا به همراهزی به همراه همین نتیجه تمام شود. تصاویر تلویزیونی حاکی از آن هست که در چند صحنه، رادامل فالکائو از به همراهزیکنان پرو می‌خواهد که حملات خود را متوقف کنند و به همراهزی را به همراه همین نتیجه به پایان برسانند. پس از صحبت فالکائو به همراه به همراهزیکنان پرو، پیامی نیز به تمام تیم پرو منتقل می‌شود؛ سپس این تیم که آرایشی سراسر هجومی گرفته بود، تغییر رویه می‌دهد. حالا همه منتظر هستند تا مشخص شود واکنش فیفا به این رسوایی و احتمال تبه همراهنی چه خواهد بود.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم