سکوت به همراهزار ارز شکست/دلار ۴۸۱۱ تومان

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ طراحی

دلار امروز سکوت خود را شکست و به همراه رشد ناگهانی ۳۱۲ تومان به ۴ هزار و ۸۱۱ تومان رسید؛ رشدی که به همراهزار‌های دیگر را هم شگفت زده کرده هست.

در به همراهزار معاملات امروز تهران دلار آمریکا بعد از سه هفته حرکت بطئی و کاهشی، مجددا در مسیر افزایش قرار گرفت. این افزایش قیمت دلار در صرافی‌های به همراهنکی هم اتفاق افتاد و هر دلار آمریکا ۴ هزار و ۷۹۰ تومان نرخ گذاری شد.

دلار در به همراهزار سلیمانیه نیز به همراه ۳۳ تومان افزایش ۴ هزار و ۸۳۲ تومان شد.

به دنبه همراهل افزایش قیمت دلار، یورو هم ۱۸۳ تومان گران‌تر از دیروز ۵ هزار و ۸۱۱ تومان به فروش رفت.

امروز پوند انگلیس ۶ هزار و ۸۸۷ تومان به فروش رفت که نسبت به روز گذشته ۳۱ تومان افزایش یافت.

 

در به همراهزار طلا به همراه وجود کاهش نرخ اونس در به همراهزار جهانی، هر مثقال طلا به همراه ۳ هزار تومان افزایش به ۶۵۶ هزار و ۸۰۰ تومان رسید. به دنبه همراهل افزایش قیمت مثقال، هرگرم طلای ۱۸ عیار هم ۱۵۱ هزار و ۶۳۲ تومان به فروش رفت.

 

در به همراهزار سکه هم این افزایش‌ها سرایت کرد. سکه طرح امامی به همراه ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش به یک میلیون و ۵۹۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. سکه طرح قدیم ۲ هزار تومان گرانتر از دیروز شد و یک میلیون و ۵۷۰ هزار تومان قیمت گذاری شد.

نیم سکه به همراه ۷ هزار تومان افزایش ۷۷۰ هزار تومان شد و ربع سکه به همراه ۲ هزار تومان کاهش ۴۸۶ هزار تومان قیمت خورد. سکه گرمی امروز ۱۱ هزار تومان افزایش یافت و ۳۴۵ هزار تومان شد.

افزایش قیمت سکه در به همراهزار آتی هم اثر خود را گذاشت و هر قطعه سکه بهار آزادی برای تحویل در آبه همراهن یک میلیون و ۶۷۴ تومان افزایش یافت.

 

به دنبه همراهل افزایش قیمت دلار شاخص بورس به همراه ۱۶۵ واحد افزایش ۹۶ هزار و ۱۹۴ رسید. قیمت هر بیت کوین هم ۹ هزار و ۸۰۷ دلار شد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم