رنو کلیو به همراه طعم فرمول ۱

۲۳ دی ۱۳۹۶ طراحی

این هاچ‌بک داغ فرانسوی که به همراه یک جلوپنجره مشکی تیره ظاهری مخوف به خود گرفته قادر هست به لطف اتاقی که مجهز به چرم آلکانترا و تجهیزات ارتبه همراهطی مدرن هست، هم راحتی سرنشینان را فراهم کند و هم به خوبی مزه رانندگی سریع و هیجانی را به خریدارانش بچشاند.

رنو کلیو به همراه طعم فرمول 1

گروه طراحی|خودروساز فرانسوی به همراه رونمایی از عکس‌های سری هاچ‌بک کلیو آر.اس ۱۸ رسما از آخرین تریم اسپورتی برای این خودرو رونمایی کرد. رنو اعلام کرده این محصول سفارشی را به پاس ارج‌گذاری به ۴۰ سال حضور در مسابقات فرمولا۱ عرضه می‌کند در حالی که نام آر.اس۱۸ را به یاد خودروی مسابقه‌ای رنو که سال ۱۹۷۶ تولید شد، روی کلیو گذاشته هست.

رنو کلیو به همراه طعم فرمول 1

به گزارش گروه طراحی، لوزی فرانسوی برای کلیو آر.اس ۱۸ یک موتور ۱٫۸ لیتری ۲۲۰ اسب بخار ای‌دی‌سی آماده کرده که به همراه یک اگزوز آکاراپوویچ، الحاقات زیبه همراهیی ذدر جای جای اتاق و بدنه و نیز رنگ مشکی تیره، سقف مزین به طرح و نام آر.اس، رکاب‌های جانبی مزین به برند آر.اس، تزئینات داخلی اسپورت و رینگ‌های اسپورت طراوت خاصی به کلیو داده هست. این هاچ‌بک داغ فرانسوی که به همراه یک جلوپنجره مشکی تیره ظاهری مخوف به خود گرفته قادر هست به لطف اتاقی که مجهز به چرم آلکانترا و تجهیزات ارتبه همراهطی مدرن هست، هم راحتی سرنشینان را فراهم کند و هم به خوبی مزه رانندگی سریع و هیجانی را به خریدارانش بچشاند.

رنو کلیو یکی از ستون‌های فروش برند رنو در به همراهزار اروپا هست که سالانه بیش از ۳۰۰ هزار دستگاه  از آن راهی خانه خریدارانی در قاره سبز می‌شود و همین امسال هم به همراه کسب یک رکورد تازه، فروشش از مرز ۳۱۵ هزار دستگاه عبور کرده هست. این خودرو که در ۳ سال اخیر بیش از ۱ میلیون دستگاه فروش داشته قرار هست به زودی به همراه یک تحول ساختاری روبرو شده و در نسل جدید بر مبنای مدل مفهومی سیمبیوز به شکلی تکنولوژیک و پیشرفته‌تر از همیشه راهی به همراهزار می‌شود. سابقه تولید کلیو به سال ۱۹۹۷ برمی‌گردد. رنو احتمالا نسل جدید کلیو را در اکتبر ۲۰۱۸ و طی رویداد اوتو شو پاریس به به همراهزدیدکنندگان معرفی کند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم