جدیدترین نمایش محمد رضایی راد به روی صحنه می‌رود

۱۵ آذر ۱۳۹۶ طراحی

محمد رضایی‌راد سال گذشته نمایش «براساس دوشسِ مَلفی» را به همراه به همراهزی به همراهران کوثری، رضا بهبودی، احمد ساعتچیان و… به صحنه برد که به همراه هستقبه همراهل خوب مخاطبه همراهن روبه‌رو شد.

گروه طراحی| «فعل» عنوان تازه‌ترین اثر محمد رضایی‌راد هست که به نویسندگی و کارگردانی او در مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود. این نویسنده و کارگردان تئاتر، آخرین به همراهر در سال ۱۳۸۴ نمایش «به همراهزگشت به خان نخست» را در این مجموعه روی صحنه برده بود. محمد رضایی‌راد پس از ۱۲ سال به تئاتر شهر به همراهزگشته هست.

محمد رضایی‌راد سال گذشته نمایش «براساس دوشسِ مَلفی» را به همراه به همراهزی به همراهران کوثری، رضا بهبودی، احمد ساعتچیان و… به صحنه برد که به همراه هستقبه همراهل خوب مخاطبه همراهن روبه‌رو شد و از سوی انجمن منتقدان و نویسندگان پژوهشگران تئاتر به‌عنوان اثر برگزیده‌ی سال ۹۵ معرفی شد.

نمایش «فعل» که فضایی کاملا متفاوت به همراه نمایش «براساس دوشسِ مَلفی» دارد، آذر و دی‌ماه سال جاری در مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

 جدیدترین نمایش محمد رضایی راد به روی صحنه می‌رود

 «فعل»

نمایش «فعل» دهمین نمایش «گروه تئاتر خانه» به سرپرستی محمد رضایی‌راد هست که در سال‌های اخیر آثاری، چون «آنک انسان»، «دهستان‌هایی از به همراهرش مهر و مرگ» و «بر اساس دوشس ملفی» را روی صحنه برده‌اند.
از جمله موفقیت‌های این گروه در سال‌های اخیر می‌توان به دریافت «مدال افتخار آکادمی سمندریان» (۱۳۹۴) و دریافت عنوان بهترین نمایش سال از «انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر» برای نمایش‌های «آنک انسان» (۱۳۹۳) و «بر اساس دوشس ملفی» (۱۳۹۵) اشاره داشت.

نمایش «فعل» از ۲۰ آذر ماه در سالن «چهارسو» مجموعۀ تئاتر شهر روی صحنه می‌رود و تنها ۳۰ شب اجرا خواهد داشت.
هدا اربه همراهبی (طراح لبه همراهس)، نرگس فرشی (برنامه‌ریز)، مریم مظفری (منشی صحنه)، مجتبی جمشیدی (دستیار کارگردان)، آرین حقانی (مدیر صحنه)، نوشین جعفری (عکاس) و ساسان پیروز (مجری طرح) برخی از دیگر عواملی هستند که در اجرای نمایش «فعل» محمد رضایی‌راد را همراهی می‌کنند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم