ثبت سفارش ۸۰هزار خودرو برای سال ۹۷

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ طراحی

علی آبه همراهدی به همراه بیان این که هنوز درصد افزایش واردات خودرو در این مدت بررسی نشده، اظهار کرد: در سه ماهه پایانی سال گذشته تقریبه همراه به اندازه تمام سال ۱۳۹۵ خودرو ثبت سفارش شده هست.

مدیرکل مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت از ثبت سفارش برای واردات ۸۰ هزار خودروی خارجی از دی‌ماه سال قبل خبر داد. وی دربه همراهره‌ تاثیرات تغییر تعرفه‌های ورودی خودرو بر میزان واردات، گفت: پس از دی‌ماه و به دنبه همراهل ابلاغ مصوبه هیات وزیران ثبت سفارش خودروها به روال عادی ادامه داشته و حتی نسبت به مدت مشابه سال قبل بیشتر هم بوده هست.

ثبت سفارش 80هزار خودرو برای سال 97

علی آبه همراهدی به همراه بیان این که هنوز درصد افزایش واردات خودرو در این مدت بررسی نشده، اظهار کرد: در سه ماهه پایانی سال گذشته تقریبه همراه به اندازه تمام سال ۱۳۹۵ خودرو ثبت سفارش شده هست. این مقام وزارت صنعت در پاسخ به این سوال از این تعداد ثبت سفارش چه تعداد خودرو وارد کشور شده هست، گفت: تعداد خودروهای وارد شده را به همراهید از سوی گمرک پیگیری کرد. وی ادامه داد: حال اگر به طور خاص حقوق ورودی خودرو را مدنظر داشته به همراهشیم این موضوع مصوب هیات وزیران هست و تا زمانی که مصوبه‌ای مبنی بر لغو آن صادر نشود، اجرای آن ادامه خواهد داشت.

 

منبع : مهر

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم