به همراهزار هسترالیا در قبضه شرقی‌ها

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ طراحی

رندهای هوندا به همراه ۱۵۱۲۹ دستگاه، تویوتا به همراه ۵۲۴۶۵ دستگاه، میتسوبیشی به همراه ۲۱۲۱۵ دستگاه، ایسوزو به همراه ۵۹۲۸ دستگاه و کیا به همراه ۱۴۲۷۹ دستگاه فروش در ۳ ماهه نخست سال به ترتیب از بیشترین تعداد رشد فروش در این مدت در مقایسه به همراه بهار ۲۰۱۷ برخوردار شدند.

به همراهزار هسترالیا در قبضه شرقی‌ها

گروه طراحی| به همراه اتمام فصل بهار مشخص شد خودروسازان ژاپن در زمینه فروش در این به همراهزار عملکرد خوبی از خود نشان داده‌اند. بررسی وضعیت فروش خودرو در هسترالیا نشان می‌دهد در ۳ ماهه نخست سال ۲۰۱۸ این به همراهزار آبستن نوسانات خاصی بوده و برخی برندها به همراه شکست به همراهزار را ترک گفته‌اند.در عین حال اغلب برندگان این به همراهزار در فصل اول را خودروسازانی از شرق آسیا مثل کره جنوبی و ژاپن تشکیل می‌دهند.

به همراهزار هسترالیا در قبضه شرقی‌ها

به گزارش گروه طراحی، از بین مهم‌ترین محصولاتی که موفق شده‌اند فروشی بیش از انتظار را رقم بززند به همراهید به هوندا سی آر-وی، تویوتا هایلوکس، ایسوزو یوتی، میتسوبیشی اکلیپس کراس و کیا هستینگر اشاره کرد. در عین حال برندهای هوندا به همراه ۱۵۱۲۹ دستگاه، تویوتا به همراه ۵۲۴۶۵ دستگاه، میتسوبیشی به همراه ۲۱۲۱۵ دستگاه، ایسوزو به همراه ۵۹۲۸ دستگاه و کیا به همراه ۱۴۲۷۹ دستگاه فروش در ۳ ماهه نخست سال به ترتیب از بیشترین تعداد رشد فروش در این مدت در مقایسه به همراه بهار ۲۰۱۷ برخوردار شدند.

به همراهزار هسترالیا در قبضه شرقی‌ها

ضمن اینکه ۵ خودروی جگوار اف-پیس، فیات ۵۰۰ایکس، شورولت اکویناکس، رنجروور ایووک و مزدا۳  از جمله محصولاتی بوده اند که بیشترین حجم از افت فروش را تجربه کرده‌اند. به همراهزار هسترالیا که به همراه حجم فروش سالانه ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو یکی از به همراهزارهای نسبتا حجیم اقیانوسیه هست اغلب پذیرای برندهای آمریکایی و ژاپنی بوده و مشتریان در این به همراهزار به محصولات پیکاپ و کراس ‌اوور علاقه بسیاری دارند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم